JASNOGÓRSKA PANI, TYŚ NASZĄ HETMANKĄ

W niedzielę 19 sierpnia 2018 R. kilkudziesięcioosobowa grupa parafian uczestniczyła w pielgrzymce na Jasną Górę. W tym roku w trakcie pielgrzymowania modlili się przede wszystkim w intencji Ojczyzny w rocznicę odzyskania niepodległości oraz o powołania kapłańskie, szczególnie dla naszej archidiecezji. Najważniejszym momentem pielgrzymki była Eucharystia, której przewodniczył biskup pomocniczy naszej archidiecezji Andrzej Przybylski. Kaznodzieja przypomniał zgromadzonym wiernym o dziewictwie Matki Najświętszej, o godności ludzkiego ciała i o tym, że ono jest dla Boga a nie dla świata i rozpusty. Pielgrzymowanie zakończyło się wspólnym odśpiewaniem Apelu Jasnogórskiego. Więcej zdjęć znajduje się w galerii.
JASNOGÓRSKA PANI, TYŚ NASZĄ HETMANKĄ