JESIENNE JUBILEUSZE

W październiku minęło 25 lat od powstania Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej w naszej Parafii. Spotkanie założycielskie odbyło się 12 października 1995r. Pierwszym Prezesem został ś.p. Karol Świerczyński. Akcja Katolicka jest formą zaangażowania się ludzi świeckich w szeroko rozumianą pracę ewangelizacyjną, stwarza możliwość wspólnej pracy w Kościele duszpasterzy i wiernych świeckich. Nasz Parafialny Oddział Akcji Katolickiej, mimo iż liczy niewielu członków, realizuje wiele zadań w oparciu o bezinteresowną pracę członków Akcji.

W listopadzie - 25 lat temu – ukazał się pierwszy numer gazetki parafialnej „Róże świętej Elżbiety”.

A 10 lat temu na naszej stronie internetowej umieszczono licznik odwiedzin (na dole strony) - obecnie wskazuje ponad 191 tysięcy.