REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE

W dniach od 7 do 9 marca przeżywaliśmy rekolekcje wielkopostne. Poprowadził je kapłan naszej archidiecezji ks. Tomasz Podlewski. Głosił on nauki rekolekcyjne zarówno dla dorosłych, jak i dzieci oraz młodzieży. Na koniec ćwiczeń duchowych swoje podziękowanie skierowali pod adresem ks. rekolekcjonisty między innymi przedstawiciele młodych: „...umocnieni przypomnianym nam słowem Bożym będziemy starali się być dobrymi owieczkami Pana Jezusa. W intencji księdza będziemy zanosić do Boga modlitwę, płynąca z naszych młodych serc. Niech Bóg pomaga księdzu być pasterzem na wzór Jezusa – Dobrego Pasterza”. Jako wspólnota parafialna, jesteśmy wdzięczni ks. rekolekcjoniście za obecność, modlitwę i przekazane w bardzo ciekawy sposób nauki rekolekcyjne.

Krótka relacja fotograficzna znajduje się w galerii.
REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE